Lista tłumaczy przysiegłych Wałcz

Tłumaczenia Islandzki

 

Biuro tłumaczeń Vision Jobs oferuje tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z wiekszości języków , w tym również takie unikalne jak j. perski, islandzki czy estoński . Jesteśmy również w stanie przetłumaczyć na większość języków azjatyckich tj. koreański, japoński, wietnamski czy chiński.
Dokumenty do tłumaczenia można przekazywać droga elektroniczna na adres : bok@visionjobs.com    lub za pośrednictwem faksu (71) 724-2382  .

Wszystkie nasze tłumaczenia są objęte klauzulą poufności. Wszelkie dane firm zlecających nam tłumaczenia, dane osobowe Klientów i ich kontrahentów oraz teksty do tłumaczenia i przetłumaczone uważamy za całkowicie poufne. Nasi tłumacze są zobowiązani do zachowania całkowitej tajemnicy. Dane osobowe – przesłane nam za pośrednictwem formularza, poczty elektronicznej czy faksu – są przez nas wykorzystywane wyłącznie w celu wykonania zlecenia i nie mogą być używane w celach reklamowych, marketingowych lub jakichkolwiek innych.Oryginały tłumaczeń przysięgłych wysyłamy listem poleconym lub kurierem, natomiast tłumaczenia zwykłe odsyłamy za pomoc emaila.

Nasze zalety:

  • wysoka jakość wykonywanych przez nas tłumaczeń
  • terminowość realizacji powierzonych nam zleceń
  • troska o zachowanie ścisłej poufności dokumentów dostarczonych do tłumaczenia
  • możliwość przekazania i odbioru zlecenia w najdogodniejszy klientowi sposób: e-mail, poczta, kurier lub osobiście w naszym biurze.
  • wszystkie teksty tłumaczone 
    są przez specjalistów z odpowiednimi wiadomościami na temat dziedziny w której tłumaczą: tłumaczenia medyczne , techniczne i inne

Jedną z naszych głównych specjalizacji są tłumaczenia dokumentów samochodowych, umów ,certyfikatów,  umów o pracę, najmu, dzierżawy  i różnorodnej dokumentacji prawnej czy  ekonomicznej ,wymagających znajomości specjalistycznego słownictwa i fachowej wiedzy z określonej branży.

Tłumaczenia specjalistyczne powierzamy tłumaczom z dużym doświadczeniem i specjalizującym się w poszczególnych jej typach. Dzięki takiemu podziałowi pracy jesteśmy pewni, że jakość tłumaczenia spełnia najwyższe Państwa wymagania.
Tłumaczenie specjalistyczne wymagaja od tłumacza jednocześnie bardzo szerokiego zasobu słownictwa oraz wąskiej specjalizacji w konkretnej dziedzinie. Ta zasada przyświeca nam przy doborze tłumaczy do wykonania zlecenia na tłumaczenie techniczne. Staramy się, aby tłumacz był jak najbardziej związany z branżą, której dotyczy tłumaczony tekst, co gwarantuje sprawne wykonanie tłumaczenia oraz użycie zwrotów i sformułowań powszechnie uznanych i zrozumiałych w danej branży.

 

Biuro tłumaczeń Vision Jobs

Post Tagged with 

Facebook

Twitter