O firmie

Biuro tłumaczeń

Biuro tłumaczeń Vision Jobs to zespół doświadczonych tłumaczy.

Doświadczenie tłumaczeniowe

Doświadczenie naszych tłumaczyto wieloletnia praktyka poparta licznymi certyfikatami. Potwierdza to współpraca z

doświadczenie w tłumaczeniach

licznymi instytucjami finansowymi, kancelariami prawnymi czy notarialnymi.

Usługi tłumaczeniowe

Świadczymy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych z większości języków świata.

Profesjonalizm

Co nas charakteryzuje to profesjonalizm i  rzetelność  w wykonywaniu powierzonych nam zleceń.  W celu zachowania najwyższej jakości świadczonych usług współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i doświadczonymi tłumaczami specjalizującymi się w różnych dziedzinach. Wykonywane przez nas tłumaczenia cechuje precyzja, adekwatność słownictwa, wierność oryginałowi i dbałość o formę. Nasza praca to połączenie nowoczesności ze stałym podnoszeniem jakości wykonywanych przez nas usług. Naszym klientom oferujemy zawsze profesjonalne podejście do wykonywanych zleceń oraz obsługę przez tłumaczy o najwyższym poziomie merytorycznym.

Zapewniamy, że współpraca z naszym biurem tłumaczeń gwarantuje Państwu komfort oraz pewność, że tłumaczenie zostanie zrealizowane profesjonalnie i w wyznaczonym terminie.

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z większości języków świata, w tym również tłumaczenia z języka obcego na inny język obcy. Specjalizujemy się w tłumaczeniach na języki: angielski, niemiecki, portugalski, polski, francuski, rosyjski, włoski, hiszpański, jak i spoza Europy: język arabski, język chiński, język koreański, język japoński.

Oferta współpracy

Firma ciągle rozwija się i inwestuje w swoją wiedzę, dzięki czemu jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Oferujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie , dzięki możliwości jakie daje internet nasza działalność nie ogranicza się jedynie do rynku lokalnego lecz zasięgiem obejmuje praktycznie cały Świat. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin i branż w zakresie tłumaczeń.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy !!!

Facebook

Twitter