O nas

Biuro tłumaczeń Vision Jobs to …

Biuro tłumaczeń Vision Jobs to przede wszystkim precyzja podczas realizacji zleceń. Dla nas priorytetem jest satysfakcja klienta i pewność że tłumaczenia przez nas wykonane są najwyższej jakości. Staramy się realizować zlecenia w możliwie najkrótszych terminach jednocześnie nie tracąc jakości. Cel ten realizujemy z powodzeniem dzięki zatrudnieniu tylko wysoko wyspecjalizowanych tłumaczy.
Wykonywane przez nas tłumaczenia cechuje precyzja, adekwatność słownictwa, wierność oryginałowi i dbałość o formę. Nasza praca to połączenie nowoczesności ze stałym podnoszeniem jakości wykonywanych przez nas usług. Naszym klientom oferujemy zawsze profesjonalne podejście do wykonywanych zleceń oraz obsługę przez tłumaczy o najwyższym poziomie merytorycznym.

Na rynku tłumaczeń działamy już od wielu lat, czego efektem jest 1000 stron wykonanych tłumaczeń, zarówno przysięgłych jak i zwykłych.

Tłumaczenia Tarnów

Są dwie dro­gi, aby przeżyć życie. Jed­na to żyć tak, jak­by nic nie było cu­dem. Dru­ga to żyć tak, jak­by cu­dem było wszystko.

Cytat: Albert Einstein 

 

Tłumaczenia dla każdego

Oferta naszego biura jest skierowana do wszystkich odbiorców, nie ograniczamy się tylko do klientów korporacyjnych, wykonujemy tłumaczenia dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Zatrudniamy ponad 260 tłumaczy , dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdemu nawet najbardziej nieoczekiwanemu zleceniu.

Poufność

O nas

Wszystkie nasze tłumaczenia objęte są ściśle klauzulą poufności. Wszelkie dane firm zlecających nam tłumaczenia, dane osobowe Klientów i ich kontrahentów oraz teksty do tłumaczenia i przetłumaczone uważamy za całkowicie poufne. Nasi tłumacze są zobowiązani do zachowania w całkowitej tajemnicy. Dane osobowe przesłane nam za pośrednictwem formularza, poczty elektronicznej czy faxu, są przez nas wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zlecenia i nie mogą być używane w celach reklamowych, marketingowych lub jakichkolwiek innych.

przeczytaj o nas więcej …

wycena-tłumaczenia

Facebook

Twitter